پنجشنبه, ١٥ آبان ٩٩

آپشن های بی فایده ای که می توانید به ماشین خود اضافه کنید ! (بخش اول)

قطعا شما اختیار ماشین خود را دارید و میتوانید هر آپشنی که مد نظرتان هست به آن اضافه کنید .اما بهتر است به جای هزینه های بی فایده مانند سر و صدا در درهای قیچی و چراغ های لوکس و رینگ های اسپرت ، ایجاد تغییرات اساسی در موتور ، سیستم ترمز و سیستم تعلیق با استفاده از قطعات فروشندگان معتمد بسیار عاقلانه تر است.

در ادامه با چند نمونه از این آپشن های بی فایده آشنا می شویم

Spoilers

خودرو های سوپر اسپورت که بالای ۷۰۰ اسب بخار قدرت دارند مانند بوگاتی شیرون حتما به spoilers نیاز خواهند داشت . این چیزی هست که این خودرو ها را روی زمین نگه می دارد .

اسکوپ و دریچه

اسکوپ و دریچه ها وقتی روی خودرو های مسابقه ای نصب می شوند ، هدف خاصی دارند.

افزودن این مورد به خودرو روزانه شما تاثیری در عملکرد نخواهد داشت و حتی چسباندن آن بر روی خودرو میتواند تاثیر منفی داشته باشد.

درهای قیچی مانند

درهای قیچی مانند در مورد ابرخودروهایی مانند لامبورگینی و فراری بسیار جالب به نظر می رسند ، اما واقعاً چیز زیادی به فولکس واگن گلف یا مینی کوپر یا ۲۰۶ اضافه نمی کنند. علاوه بر هزینه زیادی که دارد ورود و خروج به خودرو را هم دشوار میکند.

چراغ های نئون

افزودن چراغ های نئون به فضای داخلی یا خارجی خودرو خود ، جلوه جالبی به آن اضافه کند. این مورد می تواند در سیستم برق خودرو شما نیز آسیب بزند.

دستگاه های ناوبری

تعداد کمی از رانندگان به GPS در سال ۲۰۲۰ نیاز دارند. اگر اتومبیل شما مجهز به ناوبری نیست ، بهترین و ارزان ترین راه برای دریافت مسیر از نقطه a به نقطه b استفاده از یکی ازمسیریاب موجود در تلفن های هوشمند مانند Google Maps یا Here است. آنها رایگان و دقیقاً به اندازه یک دستگاه مستقل کار میکنند.