شنبه, ١٧ آبان ٩٩

آپشن های بی فایده ای که می توانید به ماشین خود اضافه کنید ! (بخش دوم)

در ادامه مقاله قبلی با چند مورد دیگر از آپشن های بی فایده که می توانید به ماشین خود اضافه کنید آشنا میشویم.با ما همراه باشید.

ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﺩﺭ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺍﮔﺰﻭﺯ

نصب یک اگزوز بزرگ تر ، قدرتی به خودرو شما اضافه نمی کند !. اگر می خواهید سیستم اگزوز خود را ارتقا دهید ، باید هزینه زیادی بکنید هرچند تغییر زیادی در قدرت خودرو خود احساس نمیکنید.

لاستیک های بزرگ

نصب لاستیک های بزرگ دارای مزایای کمی و معایب زیادی است. اگر از لاستیک های خیلی بزرگ استفاده کنید ، در حالی که خطر آسیب دیدن به صفحات بدنه وجود دارد ، راحتی ماشین خود را به ویژه در جاده های پر از دست انداز به خطر می اندازید. برخی اوقات ارتقا لازم است (به عنوان مثال برای یافتن لاستیک بهتر یا ارزان تر) و مواردی این چنینی که شما فکر می کنید ماشین شما با آلیاژهای پس از فروش بهتر به نظر می رسد ، کاملا خوب است . البته اگر خودروی شما با رینگ های ۱۴ اینچ جدید به فروش رسید ، قرار دادن آن روی ۲۱s توصیه نمی شود.

تغییر رنگ خودرو!

قبل از اینکه خودرو خود را رنگ کنید ، از خود بپرسید که این رنگ چه تاثیری در ارزش فروش مجدد آن خواهد گذاشت. آیا صاحب بعدی می خواهد با خودرو براق گشت و گذار کند؟ و به یاد داشته باشید که خودروهای جدید به صورت پوسته های برهنه رنگ آمیزی می شوند ، بنابراین هر قسمت – از جمله محل قرارگیری موتور و گرفتگی درب – با یکدیگر مطابقت دارد. برای انجام صحیح این کار ، باید پیشرانه را بردارید و هر قسمت را از داخل بدن رنگ کنید ، که بسیار وقت گیر و گران است. در غیر این صورت با درهای بنفش و یک جای موتور سفید مواجه خواهید شد.

استفاده بیش از حد رنگ کروم!

کروم در دهه ۱۹۵۰ از نظر خودروهای آمریکایی بسیار جذاب بود. اما در SUV مدل جدید این گونه نیست ، به خصوص با توجه به بسیاری از افزودنی هایی که در سال ۲۰۲۰ به بازارهای پس از فروش وارد می شوند ، اساساً قطعات براق پلاستیکی بی کیفیت و کم کیفیت هستند.