سه شنبه, ٢٣ دی ٩٩

نگاهی به خودروی برقی تسلا مدل S

از ویژگی های غیر قابل در این خودرو این است که این خودرو میتواند در ۲٫۳ ثانیه، سرعت خود را از ۰ تا ۹۶ کیلومتر در ساعت برساند.

محافظت خیلی قوی

این مدل بر پایه ی یک وسیله ی نقلیه ی الکتریکی ساخته شده است.

مپانی تسلا در وبسایت خودش عنوان کرد که این خودرو با ساختار فوق العاده قوی ساخته شده است و همچنین سقف این خودرو دارای یک باتری هست که برای محافظت از ضربه، فوق العاده عمل میکند.

این خودرو دارای دو موتور می باشد و نیروی محرکه به تمام چرخ ها وارد میشود و همه ی چرخ ها قابلیت کنترل دارند.

همچنین چرخ های این خودرو به گونه ای طراحی شده اند تا بتوانند از همه ی شرایط آب و هوایی گذر کنند.

این خودرو دارای سریع ترین شتاب بر روی زمین می باشد به طوری که انتقال سرعت آن از ۰ تا ۹۶ کیلومتر در ساعت، در ۲٫۳ ثانیه اتفاق می افتد.

در این خودرو حمل و  نقل و سیستم آیرودینامیک بهبود یافته است. به همین دلیل است که این خودرو میتواند سرعت های بالای ۲۶۲ کیلومتر در ساعت را تجربه کند.

این خودرو میتواند در هر جایی که شما میخواهید بروید، همراه شما باشد! همچنین یا استفاده از طیف وسیعی از گزینه های شارژ و شارژ مناسب میتواند در سراسر جهان این همراهی را ادامه دهد.
از ویژگی های جالب این خودرو این استا که این خودرو با فقط یک بار شارژ میتواند شما را تا مسافتی به اندازه ی ۶۵۰ کیلومتر جابجا کند.

شارژ دوباره ی این خودرو در ۱۵ دقیقه اتفاق می افتد و شما با استفاده از آن میتوانید مسیری به اندازه ۲۶۰ کیلومتر را بروید. برای شارژ کردن دوباره، باید از مکان هایی که دارای سوپر شارژ هستند استفاده کنید.

جالب است بدانید که بیش از ۲۰ هزار عدد از این سوپر شارژ ها در مسیر های پر رفت و آمد در جهان قرار گرفته اند

این خودرو با رانندگی خودکار پیشرفته ای که دارد، در کنار امنیت بالایی که برای شما تامین میکند، ویژگی های راحتی را در اختیار شما میگذارد که در اغلب بخش های رانندگی به کمک شما می آیند.

این خودرو با استفاده از دوربین هایی که در عقب، کنار و گوشه های خودرو دارد، بیشترین دید را برای راننده فراهم میکند.

رادارهایی که در اطراف این خودرو به کار برده شده اند، میتوانند تا ۱۶۰ متر از اجسام اطراف را به شما اطلاع دهند.

این خودرو دارای ۱۲ سنسور فراصوتی هست که میتوان به وسیله آن خودروهای نزدیک را تشخیص داد و با استفادهاز این روش از برخورد احتمالی جلوگیری کرد.

همچنین این خودرو به شما در یک پارک کردن مناسب کمک میکند.

مدل s تسلا با بهترین فضای استاندارد ساخته شده است، صندلی های این خودرو به گونه ای طراحی شده اند که ۵ فرد بزرگسال بتوانند بر روی آنها بنشینند.

این خودرو دارای یک صفحه ی ۱۷ اینچی گسترده ی لمسی هست و به گونه ای طراحی شده است که صداهای اطراف گرفته شود و فضای درون آن ساکت باشد. به طوری که تسلا عنوان کرده است این فضا قابل مقایسه با یک استودیو ضبط می باشد!

به گفته خود تسلا، سقف شیشه ای این خودرو یک تجربه ی بی نظیر از درون خودرو برای هر مسافر فراهم میکند.!

همچنین تسلا در وبسایت خودش در مورد این ماشین نوشت: بروزرسانی های نرم افزار در این خودرو، ویژگی ها، قابلیت ها و عملکردهای جدیدی را برای این خودرو معرفی میکند.

یه گفته ی تسلا، این خودرو آیرودینامیکی ترین خودرو در کلاس خود هست که میتواند با کمترین ضریب کشیدگی یا Drag  بر روی زمین عبور کند.

این خودرو دارای یک سقف شیAه ای هست که باعث محافظت بیشتر از سر برای محافظت از اشعه ماورا بنفش می شود.

این خودرو با وزن ۲۲۰۰ تن به بازار ارائه شده است.